Toetsrooster


Herkansingen mavo 4

Naam Klas Vak Donderdag Vrijdag
Amorij Lisa RT4B Biologie Do 08:30 uur
Amorij Lisa RT4B Aardrijkskunde Do 10:30 uur
Beekman Meike RT4A Biologie Do 08:30 uur
Beekman Meike RT4A Wiskunde Do 10:30 uur
Bercx Shania RT4A Economie Vr 08:30 uur
Bercx Shania RT4A Biologie Do 08:30 uur
Bordewijk Alischa RT4B Wiskunde Do 10:30 uur
Bos Jasmine RT4B Nask2 Vr 08:30 uur
Bos Jasmine RT4B Wiskunde Do 10:30 uur
Bovendorp Remco RT4C Nask2 Vr 08:30 uur
Bovendorp Remco RT4C Nask1 Do 10:30 uur
Braun Megan RT4B Biologie Do 08:30 uur
Braun Megan RT4B Wiskunde Do 10:30 uur
Cristo Omar RT4B Economie Vr 08:30 uur
Cristo Omar RT4B Scheikunde Vr 10:30 uur
Daelmans Jazmin RT4A Wiskunde Do 10:30 uur
Deumes Laura RT4A Biologie Do 08:30 uur
Douven Liza RT4C Geschiedenis Do 08:30 uur
Douven Liza RT4C Economie Vr 08:30 uur
Dovern Mara RT4C Biologie Do 08:30 uur
Dovern Mara RT4C Aardrijkskunde Do 10:30 uur
Duinkermen Duane RT4C Nask2 Vr 08:30 uur
Duinkermen Duane RT4C Wiskunde Do 10:30 uur
Gaastra Stan RT4A Biologie Do 08:30 uur
Geurts Timo RT4C Biologie Do 08:30 uur
Geurts Timo RT4C Nask1 Do 10:30 uur
Goertz Siebe  RT4C Wiskunde Do 10:30 uur
Hammer Owen RT4C Economie Vr 08:30 uur
Harhar Manal RT4B Biologie Do 08:30 uur
Harhar Manal RT4B Aardrijkskunde Do 10:30 uur
Hermsen Rico RT4C Economie Vr 08:30 uur
Huijnen Iza RT4C Wiskunde Do 10:30 uur
Jacobs Melissa RT4B Biologie Do 08:30 uur
Jacobs Melissa RT4B Aardrijkskunde Do 10:30 uur
Janssen Esmee RT4B Biologie Do 08:30 uur
Janssen Esmee RT4B Wiskunde Do 10:30 uur
Kockelkorn Andy RT4C Nask2 Vr 08:30 uur
Kockelkorn Andy RT4C Wiskunde Do 10:30 uur
Kolgen Luna RT4A Biologie Do 08:30 uur
Kroes Levi RT4B Economie Vr 08:30 uur
Kroes Levi RT4B Aardrijkskunde Do 10:30 uur
Kruitbosch Nancy RT4B Biologie Do 08:30 uur
Kruitbosch Nancy RT4B Aardrijkskunde Do 10:30 uur
Mauritz Boaz-Isaak RT4B Economie Vr 08:30 uur
Mauritz Boaz-Isaak RT4B Wiskunde Do 10:30 uur
Mouchart Dani RT4C Biologie Do 08:30 uur
Mouchart Dani RT4C Wiskunde Do 10:30 uur
Mulders Kika RT4C Wiskunde Do 10:30 uur
Nait Oumenssour Vince RT4A Biologie Do 08:30 uur
Nait Oumenssour Vince RT4A Wiskunde Do 10:30 uur
Ojeda Jesse RT4A Nask2 Vr 08:30 uur
Ojeda Jesse RT4A Wiskunde Do 10:30 uur
Pekel Floor RT4A Biologie Do 08:30 uur
Pekel Floor RT4A Economie Vr 08:30 uur
Plieger-Loosman Juan RT4C Biologie Do 08:30 uur
Plieger-Loosman Juan RT4C Nask2 Vr 08:30 uur
Rijnders Kyra RT4B Biologie Do 08:30 uur
Rijnders Kyra RT4B Economie Vr 08:30 uur
Schriever Kim RT4C Nask1 Do 10:30 uur
Senden Luca RT4C Nask2 Vr 08:30 uur
Senden Luca RT4C Nask1 Do 10:30 uur
Souren Ryan RT4B Biologie Do 08:30 uur
Souren Ryan RT4B Economie Vr 08:30 uur
Theunissen Quincy RT4a Biologie Do 08:30 uur
Theunissen Quincy RT4a Wiskunde Do 10:30 uur
Tummers Milou RT4A Economie Vr 08:30 uur
Vanenburg Soraya RT4A Biologie Do 08:30 uur
Veders Daphne RT4A Biologie Do 08:30 uur
Veders Laura RT4A Biologie Do 08:30 uur
Veltrop Roel RT4C Wiskunde Do 10:30 uur
Veltrop Roel RT4C Nask2 Vr 08:30 uur
Zammali Souhir RT4A Economie Vr 08:30 uur

Herkansingen HAVO 5

Naam Klas Vak Donderdag Vrijdag
Alyssa Croonenberg H5B Scheikunde Vr 08:30 uur
Alyssa Croonenberg H5B Wiskunde A Vr 10:30 uur
Amin Bourougaa H5A Geschiedenis Vr 08:30 uur
Amin Bourougaa H5A Wiskunde A Vr 10:30 uur
Anne Bertrand H5A Wiskunde A Vr 10:30 uur
Anne Bertrand H5A Biologie Do 08:30 uur
Ayrton Wachelder H5B Nederlands Do 10:30 uur
Ayrton Wachelder H5B Scheikunde Vr 08:30 uur
Britt Beckers H5B Scheikunde Vr 08:30 uur
Britt Beckers H5B Biologie Do 08:30 uur
Danielle Corbée H5B Biologie Do 08:30 uur
Danielle Corbée H5B Wiskunde A Vr 10:30 uur
Davy Man H5B Wiskunde B Vr 10:30 uur
Demi Gelissen H5B Scheikunde Vr 08:30 uur
Demi Gelissen H5B Wiskunde A Vr 10:30 uur
Denice Verheij H5A Geschiedenis Vr 08:30 uur
Denice Verheij H5A Economie Do 10:30 uur
Diba Niessen H5B Scheikunde Vr 08:30 uur
Diba Niessen H5B Natuurkunde Do 08:30 uur
Dino Bunoza H5A Economie Do 10:30 uur
Dino Bunoza H5A Frans Do 08:30 uur
Donna Hagendoren H5B Nederlands Do 10:30 uur
Donna Hagendoren H5B Wiskunde B Vr 10:30 uur
Egzon Dushku H5A Geschiedenis Vr 08:30 uur
Egzon Dushku H5A Duits Do 08:30 uur
Evelien van Ginkel H5A Economie Do 10:30 uur
Evelien van Ginkel H5A Biologie Do 08:30 uur
Fleur Hagendoren H5B Scheikunde Vr 08:30 uur
Fleur Hagendoren H5B Wiskunde B Vr 10:30 uur
Immanuël Theune H5A Wiskunde A Vr 10:30 uur
Immanuël Theune H5A Economie Do 10:30 uur
Janice Mevis H5A Wiskunde B Vr 10:30 uur
Jork Mengelers H5B Wiskunde B Vr 10:30 uur
Jork Mengelers H5B Biologie Do 08:30 uur
Kars Frölich H5A Wiskunde B Vr 10:30 uur
Kevin von den Hoff H5B Nederlands Do 10:30 uur
Kevin von den Hoff H5B Biologie Do 08:30 uur
Kim Ubachs H5B Wiskunde B Vr 10:30 uur
Kim Ubachs H5B Scheikunde Vr 08:30 uur
Laura Dehing H5B Biologie Do 08:30 uur
Laura Dehing H5B Wiskunde A Vr 10:30 uur
Li Jia Chang H5A Aardrijkskunde Do 08:30 uur
Lisa Pijls H5A Economie Do 10:30 uur
Maartje Kremers H5B Wiskunde A Vr 10:30 uur
Maartje Kremers H5B Scheikunde Vr 08:30 uur
Marko Mihaljevic H5B Wiskunde B Vr 10:30 uur
Marko Mihaljevic H5B Nederlands Do 10:30 uur
Martijn Weckseler H5B Nederlands Do 10:30 uur
Martijn Weckseler H5B Wiskunde B Vr 10:30 uur
Maud Wevers H5A Wiskunde A Vr 10:30 uur
Maud Wevers H5A Aardrijkskunde Do 08:30 uur
Meidou Hoeksma H5B Wiskunde B Vr 10:30 uur
Meidou Hoeksma H5B Natuurkunde Do 08:30 uur
Naomi Cornelder H5A Wiskunde A Vr 10:30 uur
Naomi Cornelder H5A Tekenen Do 08:30 uur
Naomi Odekerken H5A Economie Do 10:30 uur
Rijnders Kyra H5A Geschiedenis Vr 08:30 uur
Rijnders Kyra H5B Scheikunde Vr 08:30 uur
Neryssa Koopman H5B Natuurkunde Do 08:30 uur
Nick Gosselaar H5A Economie Do 10:30 uur
Nick Gosselaar H5A Wiskunde A Vr 10:30 uur
Niza-Antonia Peters H5A Wiskunde A Vr 10:30 uur
Niza-Antonia Peters H5A Economie Do 10:30 uur
Shawny van Zundert H5B Biologie Do 08:30 uur
Shawny van Zundert H5B Wiskunde B Vr 10:30 uur
Suzanne Ranft H5B Aardrijkskunde Do 08:30 uur
Suzanne Ranft H5B Scheikunde Vr 08:30 uur
Tarah Klompenmaker H5A Wiskunde B Vr 10:30 uur
Tarah Klompenmaker H5A Economie Do 10:30 uur
Tatum Maes H5A Geschiedenis Vr 08:30 uur
Tom van Mulken H5B Nederlands Do 10:30 uur
Tom van Mulken H5B Scheikunde Vr 08:30 uur
Vincent de Munter H5B Wiskunde B Vr 10:30 uur
Vincent de Munter H5B Biologie Do 08:30 uur
Yvonne Teheux H5A Wiskunde A Vr 10:30 uur
Yvonne Teheux H5A M&O Do 08:30 uur
Jacobs Naomi H5A Wiskunde A Vr 10:30 uur
Jacobs Naomi H5A Aardrijkskunde Do 08:30 uur
Ali Hijba H5A Geschiedenis Vr 08:30 uur
Ali Hijba H5A Nederlands Do 10:30 uur
Alofs Myrthe H5A Aardrijkskunde Do 08:30 uur
Alofs Myrthe H5A Wiskunde A Vr 10:30 uur

Herkansingen VWO 6

Naam Klas Vak Donderdag Vrijdag
Aaya Atia A6A Wiskunde A Vr 08:30 uur
Aaya Atia A6A Biologie Do 08:30 uur
David Dehing A6A Wiskunde B Vr 08:30 uur
David Dehing A6A Engels Do 10:30 uur
Dennis Odekerken A6A Wiskunde B Vr 08:30 uur
Dennis Odekerken A6A Biologie Do 08:30 uur
Dion Salimans A6A M&O Do 08:30 uur
Dion Salimans A6A Wiskunde A Vr 08:30 uur
Eva Verhoeven A6A Engels Do 10:30 uur
Eva Verhoeven A6A M&O Do 08:30 uur
Gino Gaiga A6A Wiskunde A Vr 08:30 uur
Gino Gaiga A6A Biologie Do 08:30 uur
Jake Rap A6A Nederlands Do 10:30 uur
Jake Rap A6A Biologie Do 08:30 uur
Lea Leentjens A6A Wiskunde A Vr 08:30 uur
Lea Leentjens A6A Frans Do 08:30 uur
Lorraine Tuncbilek A6A Wiskunde A Vr 08:30 uur
Lorraine Tuncbilek A6A Geschiedenis Do 08:30 uur
Luuk Schuurman A6A Wiskunde A Vr 08:30 uur
Luuk Schuurman A6A Economie Do 08:30 uur
Lynn Theunissen A6A Scheikunde Do 08:30 uur
Lynn Theunissen A6A Nederlands Do 10:30 uur
Maud Berkers A6A Wiskunde A Vr 08:30 uur
Maud Berkers A6A Aardrijkskunde Do 08:30 uur
Melissa Cörvers A6A Wiskunde B Vr 08:30 uur
Melissa Cörvers A6A Biologie Do 08:30 uur
Milan Pelzer A6A Wiskunde A Vr 08:30 uur
Milan Pelzer A6A M&O Do 08:30 uur
Rianne Ritzen A6A Wiskunde B Vr 08:30 uur
Rianne Ritzen A6A Biologie Do 08:30 uur
Rik Jacobs A6A Nederlands Do 10:30 uur
Rik Jacobs A6A Geschiedenis Do 08:30 uur
Romy Slob A6A Economie Do 08:30 uur
Romy Slob A6A Wiskunde A Vr 08:30 uur
Sanne Visser A6A Wiskunde A Vr 08:30 uur
Sanne Visser A6A Duits Do 08:30 uur
Shelby Braig A6A Biologie Do 08:30 uur
Thimo Gubbels A6A Biologie Do 08:30 uur
Wesley Boles A6A Wiskunde B Vr 08:30 uur
Wesley Boles A6A Nederlands Do 10:30 uur

Deel dit bericht